7 Gün 24 Saat ulaşabileceğiniz telefonlarımız
İstanbul Merkez
:
0216 383 10 90 pbx
İzmir Şube
:
0232 330 81 24 pbx
Levent Şube
:
0212 264 13 92 pbx

.:: KURUMSAL TAŞIMACILIK ::. 

Kurumsallaşmış ve büyüme eğilimi gösteren birçok firma büyümenin getirdiği değişiklik ve yeniliklere ayak uydurmak zorunda kalmaktadır.
Bu değişikliklerin başında yeterli çalışma alanı gelmektedir. Ege Tur Evden Eve Nakliyat olarak size yeni şirketinize taşımanız konusunda her türlü desteği sunmaya hazırız. Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Ofis ve firma taşımalarında öncelikle taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve firmanın talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşınma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşınılacak malzemenin hacmi, taşınılacak noktalar arası mesafe, kat pozisyonları ve kırılma riskine göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır.

FİRMAMIZ büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktadır. Hiçbir şekilde battaniye ile paketlenme işlemi uygulanmamaktadır. Eşyaların istifi ve doğru dağıtımı için sticker/etiket sistemi kullanılır. Taşınan ve/veya depolanan eşyaların envanteri tutulur.

Fotoğrafların büyük halini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız...
 

                                                                                                                                                          Ege Tur Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti

                                                                                                                                                           Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.